Ski race 2015
Discover Hardangervidda national park with skies on your feets.
Distances for the whole family!
Her kan du laste ned alle løypekartene for årets HelteLøp
Du finner mer informasjon under linken "Praktisk Informasjon"
Read moreHelteRittet er ett tøft og spennende sykkel ritt, derfor fortjener du en diplom som beviser at DU er en helt.
Read more
En lett blanding av bilder tatt av:Terje Prestårshus, Ingrid Grøterud, Gaute Haukaas og Lars Gunleiksrud
Read moreGjenopplev HelteRittet 2015 og NM Terrengsykkel maraton i dette innslaget som ble sendt på TV2 Sportskanalen mandag 10.august.
Programmet er produsert av Huldra film for TV2.
Se innslaget her:
Gjenopplev HelteRittet 2015 og NM Terrengsykkel maraton i dette innslaget som ble sendt på TV2 Sportskanalen mandag 10.august.
Programmet er produsert av Huldra film for TV2.
Se innslaget her:
Fy søren for en bra dag! Takket være 200 frivillige, som nok en gang har utført sine oppgaver meget bra og med innlevelse, greide vi å lage en komplett sykkelfest, både for syklister, publikum og for tilskuere ute i traseene. Jeg er veldig stolt over å være Tinndøl i dag, og over å ha ledet organisasjon i arrangementet til det produktet vi leverte på årets HelteRitt.
Hans Røysland, Organisasjonsleder Telemarkshelten
Read more
Over 1000 deltagere stilte til start på HelteRittet, NM Maraton Terreng og øvrige klasser i strålende solskinn.
De som syklet lengste distanse syklet en 100km lang løype med til sammen 2456 høydemeter.
Medvind og fantastiske forhold ga ny rekord og NM vinner Carl Fredrik Hagen, Oslo Sportslager kjørte inn på sterke 3.59 i en HelteRittet løype m fem tøffe terrengparti som kun NM elite kjører.
Read more
Klikk deg inn å se på dagens resultater
https://www.eqtiming.no/Result/?eventUID=8176
Read moreI tillegg vil det være sykkelstativ stående utenfor G-Sport for den som vil skru og justere litt på egenhånd.
Read more